LASHCODE Sérum na řasy

Jedno z nejlépe hodnocených sér na řasy. Tisíce žen z celého světa každý den oceňují jeho nesmírnou efektivitu. Díky Lashcode jsou krásné řasy něčím, o čem již nemůžeme pouze snít, ale čeho můžeme aktivně dosáhnout. Stačí se o řasy za pomoci tohoto séra efektivně starat. Sérum na řasy Lashcode dodává řasám všechny esenciální živiny, díky kterým zajistí sérum opravdu dechberoucí efekt: posílení řas a jejich prodloužení a zahuštění.

KE ZKRÁŠLENÍ ŘAS A JEJICH POSÍLENÍ ZCELA POSTAČUJÍ 3-4 TÝDNY UŽÍVÁNÍ PRODUKTU.

Vaši pozornost si zaslouží i samotný design Lashcode. Jedná se o nesmírně šik, minimalistické balení. Produkt nabízí zajímavé složení, kdy obsahuje ty nejkvalitnější hydratační a vyživující složky, mezi kterými nalezneme i řadu o řasy pečujících rostlinných extraktů, které jsou odpovědné i za stimulaci růstu řas. Důležité je, že receptura neobsahuje žádné aromatické látky, barviva, parabeny, či silikony. Sérum na řasy Lashcode je tvořeno pouze esenciálními složkami. Díky svému krátkému výčtu ingrediencí sérum řasy nijak nezatěžuje a snadno se absorbuje pokožkou.

Sérum na řasy Lashcode je dostupné ve vyšším objemu, než většina řasy zkrášlujících produktů. Přesně proto jedna tuba Lashcode vydrží až šest měsíců. Může za to i samotná receptura, která je nesmírně efektivní a tak nemusíte při jedné aplikaci užívat příliš mnoho produktu. Sérum je nutné aplikovat každý den na čistou a suchou linii řas. Aplikace je usnadněna šikovným a přesným aplikátorem. Kartáček nám nesmírně usnadňuje proces aplikace produktu.

PLUSY

  • obsahuje kvalitní ingredience, včetně celé řady přírodních složek
  • vysoká efektivita při doručování živin, hydratace a obnovy
  • lehká konzistence a šikovný aplikátor
  • při přihlédnutí k účinkům nabízí produkt férovou cenu
  • objemná lahvička dodává produktu na efektivitě

MÍNUSY

  • sérum je dostupné pouze online