Proč jsou séra na řasy efektivní?

Pro sérum na řasy musíte mít důvod. Jakmile si uvědomíte, co si od něj slibujete, bude lehčí najít to pravé sérum pro Vás. Jak se v tom však neztratit? Poslechněte naše tipy a nákup séra na řasy bude hračka.

Při nákupu séra na řasy máte dvě možnosti, tedy dva typy sér na řasy, ze kterých si vybrat. Jaký je rozdíl?

Metoda aplikace

První jsou séra na řasy, která mají kartáček jako má řasenka a jsou aplikovány na celou délku řasy. Většinou obsahují 1-karnitin, který pomáhá regenerovat řasu. Díky pravidelnému použití jsou řasy silnější a zářivější. Nejsou tak suché jako předtím a vypadají zdravější.

Druhé sérum na řasy má špičatý malý kartáček, kterým se sérum aplikuje přímo na oční linku. Sérum na řasy se tak dostane do řasového folikulu a pracuje zevnitř. Posílí a vyživí kořeny řas, řasy rostou zdravější. Navíc, pokud je sérum aplikováno systematicky, začne Vám růst více řas. Za krátkou dobu jsou řasy hustší a plnější. Silný řasový folikul produkuje řasu optimální tloušťky a délky. Tento druh séra je dražší, ale výsledky za to stojí. Vaše řasy budou mnohem delší a tlustší a stejně přirozené,
Pokud máte dlouhé řasy a chcete jen zlepšit jejich stav po horkém létě, bude možná lepší klasické sérum s řasenkovým kartáčkem. Každopádně pokud máte řasy řídké a slabé, bude lepší pořádný produkt se špičatým kartáčkem.

Nehledě na to, jaký produkt vyberete, fungovat bude jen, když ho budete používat systematicky. Pro největší efektivitu aplikujte sérum na suchou a čistou pleť. Nechte sérum zaschnout před nanášením make-upu. Nejlepší je aplikovat sérum před spaním, aby měli aktivní činitelé celou noc na účinky.
Séra s řasenkovým kartáčkem nejsou drahá a stojí pod €10. Však séra se špičatým kartáčkem začínají na €25. Většina sér na řasy slibuje prodloužení o minimálně 30% během 5 týdnů, ale ani tato séra by neměla stát víc, než €50.