SÉRA NA ŘASY – UŽITEČNÉ INFORMACE

Museli jste již pojem „sérum na řasy“ slyšet mnohokrát. Pokud stále nevíte, co jsou zač, čtěte dále.

CO JSOU SÉRA NA ŘASY.

Sérum na řasy je kosmetický prostředek, který řasám pomáhá růst dlouhé a tlusté. Hlavní prvek je řasový folikul a řasu hydratovat a vyživit. Pokud produkt používáte systematicky alespoň 5 týdnů, řasy budou mnohem delší a plnější. Každé sérum bylo testováno dermatology, aby bylo zajištěno bezpečí pro pokožku okolo očí a oči.

Efektivita každého séra na oči závisí na jeho ingrediencích. Z drtivé většiny se séra skládají z přírodních ingrediencí. Nejběžnější jsou karnitin (regeneruje vlasovou strukturu), Alove vera (zjemňuje pokožku), vitamíny E a Bř. Kromě přírodních ingrediencí jsou tu také ty syntetické, které zajišťují, aby se sérum nezkazilo a nezamořilo bakteriemi.

 

LÉČBA POMOCÍ SÉRA NA ŘASY

Celková léčba trvá 3 až 4 měsíce a neměla by být kratší než 8 týdnů. Během této doby se řasy stanou tlustší a delší než obvykle. Někdy dokonce začne růst více řas a rostou dokonce i tmavší. Uživatelé vidí rozdíly a potvrzují, že řasy jsou silnější a zdravější. Díky mnoha esenciálním olejům jsou řasy zářivé a pružnější. Většina sér by se měla aplikovat jednou denně, nejlépe před spánkem. Malý špičatý kartáček nanáší rovnoměrně sérum na horní i dolní linku. Je důležité před použitím odstranit make-up. Pokud je kůže čistá, aktivní činitelé se mohou absorbovat do řasového folikulu a odtud účinkovat.

 

JE SÉRUM NA ŘASY PRO KAŽDÉHO?

Sérum může být použito i ženou i mužem. Doporučují se těm, jenž mají slabé a řídké časy ať už přirozeně, či po nemoci nebo umělém prodlužování řas. Většina produktů nemá vedlejší efekty a je bezpečné je použít. Ovšem těhotným a kojícím ženám se použití séra nedoporučuje. Dále se nedoporučuje těm, kteří právě prochází chemo/ radioterapií.