Sérum na řasy – produkt pro koho?

Nejjednodušší odpověď – pro každého. Ano, sérum může být použito mužem i ženou. Bezpochyby je používá více žen, jelikož ty milují starat se o své řasy. Proč jsou séra na řasy tak populární? Existuje mnoho důvodu.

Zaprvé– rychlé výsledky

Sérum na řasy je skvělý produkt pro ty, kteří jsou netrpěliví a chtějí rychle dlouhé řasy. Logicky dlouhé a tlusté řasy nenarostou za noc, ale 5 týdnů do prvních výsledků není tak hrozné. Většina sér má úžasně efekty již po prvním měsíci pravidelného používání.

Zadruhé- Bezpečnost

Mnoho testů prokázalo, že séra jsou bezpečná pro oči i jejich okolí. Většina produktů nezpůsobuje podráždění, alergické reakce či zarudnutí. Ovšem pokud jste těhotná, kojící žena, či procházíte chemoterapií, sérum nepoužívejte.

Zatřetí- ingredience

Séra na řasy jsou bohatá na přírodní ingredience jako Aloe Vera, vitamín E a mnoho dalších. Bylo dokázáno, že séra, které obsahují minerální a rostlinné komponenty jsou účinnější, než ty se syntetickými komponenty.

Začtvrté – Metoda aplikace

Séra na řasy mají dva různé typy aplikátoru, oba praktické. První je malý špičatý kartáček, který přesně nanese sérum na oční linku. Druhý typ má kartáček jako u řasenky, který pokrývá řasy vyživujícím sérem. Séra mají tekutou nebo gelovou formu a je snadné je nanést.

Na konec – balení

Možná je to překvapivé, ale ženy si všímají, jak jsou séra zabalena. Čím stylovější a elegantnější, tím lepší. Rádi se obklopujeme pěknými věcmi a sérum není výjimka.

Pro shrnutí, séra na řasy jsou pro každého, kdo si chce vylepšit své řasy. Je to základní kosmetický produkt pro všechny kosmetické umělce, kteří ví, že dlouhé řasy dokáží změnit celý vzhled.