NANOLASH Sérum na řasy

NANOLASH SÉRUM NA ŘASY

První sérum na řasy, které stojí za zmínku je Nanolash. Jedná se o velmi populární sérum ve Spojených státech, ale od nedávna je ho možné zakoupit i v Evropě. Nanolash může používat kdokoli, kdo si chce zlepšit stav svých řas bez strachu týkajících se vedlejších účinků.

Nanolash se používá pouze jedenkrát denně na suchou a čistou kůži. Aplikujte sérum na horní linku před spaním. Pro nejlepší výsledky se snažte sérum aplikovat tam, kde se řasy dotýkají kůže na lince, aby se aktivní činitelé mohli dostat ke kořínkům. Aplikátor je malý a špičatý a produkt tekutý, což dělá použití rychlé a příjemné. Pokud je kůže připravená, Nanolash se absorbuje během 2 minut bez zanechání lepivých nebo mastných vrstev. Léčba trvá 5 týdnů, ale první výsledky jsou viditelné už po 14 dnech pravidelného používání. Jakmile je léčba u konce, je dobré používat Nanolash ještě alespoň týden pro udržení výsledků, řasy pak dál rostou silné a dlouhé.

Nanolash dramaticky prodlouží řasy a dokonce prodlouží i délku života řasy. Řasy jsou silnější, zdravější a zářivější již po prvním měsíci užívání. Naše řasy se prodlouží až o 58% a o 30% více malých nových řas nám začne růst již po prvním měsíci používání.

Nanolash je bezpečný a oproti ostatním sérům nezpůsobuje vedlejší účinky.

Produkt je bohatý na složky, které hydratují pokožku, např. Květinové extrakty, extrakty z pomeranče či manga. Sérum se nachází v klasické černé matné lahvičce. Zářivá stříbrná písmena mají za výsledek, že produkt vypadá opravdu stylově.

PLUSY

Nanolash:
• prodlouží a posílí řasy
• způsobí růst nových řas
• funguje neuvěřitelně rychle
• žádné vedlejší účinky
• aplikace je snadná bez problémů
• obsahuje přesný a dobrý aplikátor
• je zabalen v kartónové krabičce z hygienických důvodů

MÍNUSY

Nanolash se musí použít pravidelně po dobu 5 týdnů